▲ Наша історія

Як один з провідних виробників садових меблів у Китаї, Synlett розташований у місті Ханчжоу, провінція Чжецзян, яка знаходиться в 15 кілометрах від аеропорту Ханчжоу і в 25 кілометрах від залізничного вокзалу Ханчжоу.


Спеціалізуючись на виробництві різних видів класичних та модних садових меблів для клієнтів високого класу, включаючи європейський, австралійський та північноамериканський ринок, ми не лише виробник меблів для внутрішніх двориків, але і дизайнер для поєднання різних матеріалів та технологій для створення зовнішніх меблів. Завдяки поєднанню виробничих та інноваційних можливостей, Synlett вже більше 10 років зосереджується на зовнішніх меблях високої якості в Китаї. Як компанія, орієнтована на дизайн, ми хочемо використовувати свій багатий досвід проектування та виготовлення зручних та функціональних вуличних меблів.


Репутація - це те, що Synlett надає найбільшого значення за останнє десятиліття. Під "репутацією" ми маємо на увазі кваліфіковану продукцію, яка досягає великих очікувань для наших клієнтів, великий досвід клієнтів, яким користуються під час замовлення на Synlett, обіцянку, яку Synlett зробив, щоб підтримувати стійкі довгострокові ділові відносини.


Наша фабрика

Фабрика Synlett, розташована в провінції Чжецзян, яка охоплює 20 000 квадратних метрів з 20 мільйонами доларів США щорічно виробничою потужністю, наша фабрика сертифікована BSCI з класом B, у нас є повна виробнича лінія, включаючи різання каркаса, зварювання, полірування порошкового покриття, ткацтво, ручне чищення та пакування .


Наш продукт

Меблі садові Alu, плетені садові меблі, строп і мотузка, Меблі для лиття

our Product


Застосування продукту

Меблі для саду / Меблі для відпочинку / Патіо


Наш сертифікат

Патенти на дизайн, сертифіковані заводу BSCI


Обладнання для виробів

Повне обладнання виробничої лінії та обладнання для перевірки якості


Ринок продукції

Ринок Європи, Австралії, Північної Америки


Наша служба

Дизайн, виробництво, створення

service