Що робити, якщо на дивані на терасі йде дощ

- Jan 16, 2021-

Багато хто хоче мати терасу, поставити на диван, повісити маленьку світлову лінію, це сцена ідолопоклонства, вона занадто романтична.


Якщо у вас вдома є умови, ви можете запечатати терасу і змінити її на форму сонячної кімнати, всеконтрольного захисту, ви можете насолоджуватися інтимним контактом з сонцем, не турбуючись про меблі всередині дощу, але ви повинні пройти через майно до перетворення Погодьтеся, інакше це незаконне будівництво.


Налаштуйте художній сарай на меблі, спочатку встановіть полиці навколо, а потім попросіть майстра встановити сонячні панелі або покрити його склом. Якщо ви вважаєте, що цього недостатньо водонепроникний, можна повісити водонепроникний штору з двох сторін, коли йде дощ, покладіть штору вниз, щоб захистити диван. Це має затвердити майно, інакше сусідам доведеться його знести.


Встановіть над терасою велику парасольку, яка може перекрити сонце влітку і сильний святковий вітер. Тераса, як правило, на верхньому поверсі. Якщо йде сильний вітер, будьте обережні, щоб парасолька була пошкоджена, і необхідно звернути увагу на посилення вітру.


Якщо ви не можете зробити ремонт на терасі, просто подумайте про це при виборі меблів. Зрозуміло, що є спеціальні відкриті дивани. Губка всередині - це швидковисихаючою губкою, яка може висохнути за дві години. Він має функцію водонепроникний і сонцезахисний крем, тому немає необхідності турбуватися про дощ.


Відкритий диван з дерев'яних меблів і м'яких подушок дуже зручно чистити і носити з собою. Це означає, що зазвичай потрібно звернути увагу на прогноз погоди і заздалегідь перемістити подушки і подушки в кімнату. Меблі з ротанга відносно свіжі, прості і доступні. На них наноситься шар водонепроникної фарби, але через тривалий час колір згасне.


Оскільки мова йде про дощ, тераса також повинна зробити хорошу роботу з дренажу, встановити ділянку дренажної канави, а також встановити відро дощової води на дні дренажної канави, щоб уникнути сильних злив. В іншому випадку меблі буде втрачена, якщо її замочити у воді.


Якщо сімейного бюджету достатньо, переоформити на сонячну кімнату за згодою помешкання, безвідмовний і безвідмовний; якщо ви не можете побудувати на терасі, виберіть водонепроникний диван; якщо це не працює, використовуйте найбільш клопіткий спосіб. Покладіть подушки і подушки заздалегідь, коли йде дощ. Завжди є одне Рішення можна вирішити.